Kontakt

Katrin Talvak

Katrin Talvak

 Telefon: +372 588 47 555

  E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

OÜ Kwanita

Reg nr 12885207
Kuldala tee 7-5, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa

Tere!

Mina olen Katrin. Kui soovid, võin olla Sinu ettevõtte turundusjuht. Kui arvate, et teie ettevõte on päris oma turundusjuhi palkamiseks liialt väike, või lihtsalt vajate oma turundustegevustesse aeg-ajalt lisajõudu, siis olen rõõmuga teie teenistuses, pakkudes teile just neid lõike turundusprotsessidest, mis vastavad teie soovidele ja võimalustele.

Turundusjuhi teenus, mida pakun, liidab ühtseks tervikuks kogemused, mida olen oma pagasisse korjanud 11-aastase turunduspraktiku karjääri jooksul.

Olen juhtinud turunudusprojekte SEB Pangas (2004-2008) juhtides tolleaegse Eesti Ühispanga nimevahetuse protsessi, korraldades kliendivastuvõtte, korraldades korporatiivkingituste haldamist ning koordineerides sponsorlusprojekte.

Estonian Airis Eesti turu turundusjuhina (2008-2012) tegelesin kogu lennuettevõtte turunduse haldamisega, mis suunatud koduturule: reklaamikampaaniad, bränding, sponsorprojektid, sotsiaalmeedia haldamine, üritusturundus ja lojaalsusprogramm EuroBonus.

Dunker OÜ tootejuhina (2012-2014) vastutasin tuntud ja hinnatud kaubamärkide (nagu näiteks Vina Maipo, Torres, J.P.Chenet jpt) brändide müügitulemuste ja turunduse eest Eesti turul.

Frontier Hockey turundusjuhina (2014-2015) olin vastutav Eesti väikeettevõtte turundustegevuste eest välisturgudel (USA, Kanada, Tšehhi, Venemaa, Läti, Rootsi, Soome jne).

Teie turundajana, olen abiks kõikides turundusküsimustes: visiitkaardi tellimisest kuni massiivse rahvusvahese reklaamikampaania korraldamiseni.

Taustainfo minu eelnevate karjäärialaste tegemiste kohta on leitav minu LinkedIn kontol. Olete heades kätes! 

Kohtumisteni!

Tagasiside vorm