Kontakt

Katrin Talvak

Telefon: +372 5884 7555

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Turundusjuhtimine.ee OÜ

Reg nr 14283183

 

 

 

Mina olen Katrin.

Kui soovid, võin olla teie ettevõtte turundusjuht. Kui tunnete, et teie ettevõtes ehk täiskohaga ja päris oma turundusjuhi järele ei ole vajadust, kuid aeg-ajalt oleks siiski neis teemades abi vaja, olen rõõmuga teie päralt pakkudes just neid lõike turundusprotsessidest, mis vastavad teie soovidele, vajadustele ja võimalustele. 

Turundusjuhi teenus, mida pakun, liidab ühtseks tervikuks kogemused, mida olen oma pagasisse korjanud ligi 15-aastase turunduspraktiku karjääri jooksul. 

 

  • Olen juhtinud turunudusprojekte SEB Pangas (2004-2008) juhtides tolleaegse Eesti Ühispanga nimevahetuse protsessi, korraldades kliendivastuvõtte, korraldades korporatiivkingituste haldamist ning koordineerides sponsorlusprojekte.
  • Estonian Airis Eesti turu turundusjuhina (2008-2012) tegelesin kogu lennuettevõtte turunduse haldamisega, mis suunatud koduturule: reklaamikampaaniad, bränding, sponsorprojektid, sotsiaalmeedia haldamine, üritusturundus ja lojaalsusprogramm EuroBonus.
  • Dunker OÜ tootejuhina (2012-2014) vastutasin tuntud ja hinnatud kaubamärkide (nagu näiteks Vina Maipo, Torres, J.P.Chenet jpt) brändide müügitulemuste ja turunduse eest Eesti turul.
  • Frontier Hockey turundusjuhina (2014-2015) olin vastutav Eesti väikeettevõtte turundustegevuste eest välisturgudel (USA, Kanada, Tšehhi, Venemaa, Läti, Rootsi, Soome jne).

 

Alates 2016 aastast olen tegutsenud vabakutselise turundusjuhina pakkudes nii konkreetsei projektipõhiseid või püsivat turundusjuhi teenust erinevatele suurematele ja väiksematele ettevõtetele.

Täpsem info minu eelnevate karjäärialaste tegemiste kohta on leitav minu LinkedIn kontol.

 

Olete heades kätes! 

Kohtumisteni!

Tagasiside vorm